Co na ból gardła, chrypkę lub podrażnienie od kaszlu ?

HYDRO PASTYLKI – 1 ROZWIĄZANIE NA WIELE PROBLEMÓW.

Większość dostępnych bez recepty produktów na ból gardła zawiera środki antyseptyczne lub znieczulające, a stosowanie miejscowych antybiotyków wzrosło w ostatnich latach. Działają jednak tylko przeciwko bakteriom, które w większości przypadków nie są przyczyną ostrego zapalenia błony śluzowej. Najczęściej są to infekcje wirusowe.

Znieczulenie miejscowe szybko złagodzi ból, ale tylko na krótki czas. Z drugiej strony antyseptyki działają tylko na powierzchni, podczas gdy infekcja ma miejsce w głębi tkanek. Tak więc w ostatnich latach na pierwszy plan wysunęła się koncepcja nawilżania podrażnionych błon śluzowych w obrębie jamy ustnej, gardła i krtani, a także konieczność regeneracji podrażnionych lub wysuszonych błon śluzowych.Co można polecić pacjentom z ostrymi problemami z gardłem i strunami głosowymi?
Nowością w tym zakresie jest pomoc medyczna – hydro pastylki. Przeznaczone są do wielu diagnoz, takich jak ból gardła podczas przeziębienia, chrypka czy podrażnienie od kaszlu podczas przeziębienia, alergii lub suchego powietrza w klimatyzowanych lub suchych, ogrzewanych pomieszczeniach.

Hydro pastylki do ssania są bardzo dobrym pomocnikiem nawet dla napiętych strun głosowych nauczycieli, mówców, aktorów czy śpiewaków. Przeznaczone dla pacjentów z przewlekłymi chorobami powodującymi wysuszenie błony śluzowej, takimi jak stany w trakcie i po naświetlaniach, utrata lub nieprawidłowe funkcjonowanie ślinianek lub po różnych zabiegach stomatologicznych, w których hydro pastylki wspomagają regenerację błon śluzowych.
Mogą również pomóc palaczom, których błony śluzowe wysychają przez dym tytoniowy lub sportowcom, których błony śluzowe wysychają z powodu wzmożonego wysiłku.
Co odróżnia nowe pastylki od innych produktów?
Są wyjątkowe w swoim składzie. Zawierają tzw. kompleks hydrożelowy, na który składają się karbomer, guma ksantanowa i kwas hialuronowy. Podczas ssania błona śluzowa pokryta jest hydrożelem, który zabezpiecza przed wnikaniem i rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów, a jednocześnie nawilża wysuszoną i podrażnioną błonę śluzową. Zawarty pantotenian wapnia regeneruje błonę śluzową.
W razie potrzeby hydro pastylki można również stosować długoterminowo. Przy stosowaniu hydro pastylek do ssania nie dochodzi do zaburzeń mikrobiomu jamy ustnej!

Korzyści:

● Ssanie pastylek do ssania tworzy nawilżający filtr, który pokrywa błonę śluzową.
● Nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła – kwas hialuronowy wiąże wodę, pełni funkcję rezerwuaru wody
● Ochrona i regeneracja – kompleks hydrożelowy tworzy ochronny i nawilżający filtr na podrażnionej błonie śluzowej, pantotenian wapnia utrzymuje warunki regeneracyjne i metaboliczne w błonie śluzowej.

HYDRO PASTYLKI pomogą przy tych objawach:

  • ból/drapanie
  • chrypka
  • drażniący kaszel
  • napięte struny głosowe
  • sucha błona śluzowa jamy ustnej
  • pieczenie w gardle
*Hydro pastylki do ssania można bezpiecznie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nadają się również dla dzieci i diabetyków.


Produkty przypisane do tej nowości

Artykuły i porady

Glutation – substancja nieodłącznie związana z organizmem i bardzo ważna, ale nieznana dla większości z nas.

Glutation – substancja nieodłącznie ..a może nam pomóc w walce z COVID-19?

Magnez! Świetny pomocnik w codziennym życiu, dzięki któremu nasz organizm może bez problemu funkcjonować.

Magnez jest bardzo ważną dla naszego.. i działa na wiele innych czynności.

Co na ból gardła, chrypkę lub podrażnienie od kaszlu ?

HYDRO PASTYLKI – 1 ROZWIĄZANIE NA WIELE PROBLEMÓW.

7 WSKAZÓWEK DLA PERFEKCYJNEJ BRĄZOWEJ SKÓRY

Kto nie chciałby „złapać” wystarczaj..efektu, a Twoja skóra nie cierpiała?Aktualne ulotki